Datça Beyaz Konak Evleri

In this special holiday region, whose clean air is known by everyone, we offer you a special holiday opportunity with your family in our comfortable and comfortable apartments.

You can see the Greek islands from where you sit in our 1 + 1 apartments with green surroundings, all rooms with sea view.

Beyaz Konak Houses are within walking distance of 100 m to the marina. The environment is extremely quiet and calm as there is no other building around it.

A wonderful holiday awaits you in the unique view of Datça.

Book your room

Yorum Sahibi : ERSİN
Tesisin konumu ve manzara harikaydi. Esyalar yeni ve temizdi. Calisanlar ozellikle Semra Hanim ilgili ve guleryuzluydu.


Yorumcu :ALCHANERDN  Yaş: 61-65

Her yerden görünen,datça’da en iyi manzara konumlu kartal yuvası. Merdivenlerle inerseniz çarşı-sahildesiniz. Otopark için çok dolanmak lazım. Üst katlardan,manzaralı oda seçin. 9 numara gibi. 55 m2. Geniş geniş,daralmadan kaldık. Y. Odası,full mutfak. Büyük buzdolabı,çamaşır makinası. 2 masa,7 sandalye,balkon. Çok kullanışlı. Mimar olarak,konumu ve projesini çok beğendim. 15 m2 otel odalarından bıktıysanız buyrun.

Yorum Sahibi : NİLAY
“8 numaralı dairede konakladık ve manzara mükemmeldi.Öyle ki merkeze indiğinizde de heryerden evi görebiliyorsunuz, amfi tiyatrodan dahil…”

Yorumcu :8412266 Yaş: 31-35
Pansiyon olmasına rağmen çok güzel ve temizdi. Tesis de yemek olayı yok. Sadece konaklama olarak kullanabilirsiniz. Tesisin başka bir oteli var. Orada havuzdan yararlanabilirsiniz.

Open chat