Datça Beyaz Konak Evleri

Otelimiz 3 katlı olup, konumlanması itibariyle, her katta 5 adet deniz manzaralı 1+1 apart daire bulunmaktadır.

Apartlarımız, modern döşenmiş ve bir ailenin evde ihtiyaç duyabileceği tüm malzeme ve tefrişata sahiptir. Apart otelimizde yemek hizmetimiz bulunmamaktadır.

Hayvan dostu olduğumuzdan, otele evcil hayvan kabul edilmektedir.

Mutfak&tekstil malzemesi ve temizlik hizmetimiz ile misafirlerimizin memnuniyetine odaklıyız.

Deniz Manzaralı 1+1 Apart Daire

Tümü deniz manzaralı odalarımız 1 yatak odası ve 1 salondan oluşmaktadır. Odalarımız yeni ve modern malzemeler ile dekore edilmiştir. Yatak odasında bir adet iki kişilik yatak ve salonda 2 adet açılır kapanır kanepe bulunmaktadır. Ayrıca, tüm odalarda salonda açık mutfak vardır. Mutfaklarımızda buzdolabı, çamaşır makinesi, ocak, fırın, çaycı vb tüm ihtiyaç duyulan mutfak malzemeleri misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.

Bahçe Manzaralı 1+1 Apart Oda

Bahçe manzaralı odamız 1 yatak odası ve 1 salondan oluşmaktadır. Yatak odasında bir adet iki kişilik yatak ve salonda 2 adet açılır kapanır kanepe bulunmaktadır. Ayrıca,salonda açık mutfak vardır. Mutfağımızda buzdolabı, çamaşır makinesi, ocak, fırın, çaycı vb tüm ihtiyaç duyulan mutfak malzemeleri misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.

Tüm odalarda, split klima ve uydu yayınları yapan Led TV bulunmaktadır. Girişte, bir şişe su ve tek kullanımlık terlik hizmeti sunulmaktadır.

Tüm çarşaf, pike, yastık vb tekstil hizmetimizin yanı sıra, el sabunu ve bulaşık deterjanı odalarda mevcuttur.

Open chat